کمیته نیازهای شهری در حوزه زیباسازی ایجاد شود

کمیته نیازهای شهری در حوزه زیباسازی ایجاد شود

جمعه, 21 اردیبهشت,1403

کمیته نیازهای شهری در حوزه زیباسازی ایجاد شود

علی پور رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر

علی پور رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر:

کمیته نیازهای شهری در حوزه زیباسازی ایجاد شود

ابراهیم علیپور عضو شورای شهر اردیبل در جلسه کمیسیون زیباسازی شهری گفت: آنچه در تشریح عملکرد مناطق شهرداری در حوزه زیباسازی شنیدیم محدود به ابتدایی ترین نیازهای شهری از جمله رنگ آمیزی جداول و نرده ها و روشنایی معابر بود. در صورتی که فضای شهری میتوان مدرن تر و بصورت پیشرفه تر زیباسازی شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بارها به تدوین طرح ساماندهی مبلمان شهری تاکید کردیم و خوشبختانه بعد از پیگیری های مستمر امروز به مرحله فراخوان رسیده است؛ افزود: حوزه مبلمان شهری به دو دسته تقسیم میشود یا ضروری است یا تزئینی. اما انچه امروز در شهرداری انجام میشود تمام طرحها جنبه تزئینی داشته و برای ضروریات اقدامی انجام نمیشود.

علی پور همچنین با اشاره به اینکه بطور مثال قطعا نیازهای مبلمان شهری منطقه یک به دلیل اینکه هسته مرکزی شهر است با دیگر منطقه شهرداری متفاوت خواهد بود؛ افزود: شاید نصب نیمکت در منطقه یک نسبت به سایر مناطق در اولویت باشد.

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: در بحث ساماندهی مبلمان شهری نیازمند همت و همکاری شما مدیران شهری هستیم. چرا که هردو کمان اجرایی و تدوین باید همسو باشد تا طرحی با موفقیت اجرا شود.

عضو شورای شهر اردبیل با تاکید بر ضرورت تشکیل و ایجاد کمیته تشخیص نیازهای شهر در حوزه زیباسازی و تشکیل کمیته رنگ برای فضای شهر بیان کرد: بیش از 10 هزار قطعه زمین بایر در سطح شهر وجود دارد که تبدیل به مکانهایی عاری از بهداشت و تجمع ناالودگی ها شده و نیاز است با حصار کشی و دیوارکشی قدمی به زیباسازی شهر برداریم.

انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان