✅مخالف واگذاری خطوط و مسیر اتوبوسهای شهرداری به بخش خصوصی نیستم ✅کمک مالی شورا و شهرداری به موکبهای مستقر در عراق ✅بفکر اشتغال جوانان بیکار شهر اردبیل باشیم

✅مخالف واگذاری خطوط و مسیر اتوبوسهای شهرداری به بخش خصوصی نیستم  ✅کمک مالی شورا و شهرداری به موکبهای مستقر در عراق  ✅بفکر اشتغال جوانان بیکار شهر اردبیل باشیم

شنبه, 04 شهریور,1402

✅مخالف واگذاری خطوط و مسیر اتوبوسهای شهرداری به بخش خصوصی نیستم ✅کمک مالی شورا و شهرداری به موکبهای مستقر در عراق ✅بفکر اشتغال جوانان بیکار شهر اردبیل باشیم

ابراهیم صفری خزانه دار شورای شهر اردبیل:

ابراهیم صفری خزانه دارشورای شهر اردبیل:

✅مخالف واگذاری خطوط و مسیر اتوبوسهای شهرداری به بخش خصوصی نیستم

✅کمک مالی شورا و شهرداری به موکبهای مستقر در عراق

✅بفکر اشتغال جوانان بیکار شهر اردبیل باشیم

🔻ابراهیم صفری عضو شورای شهر اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر، روز کارمند و فرا رسیدن هفته دولت را به تمامی دولتمردان و کارمندان پرتلاش و صدیق انقلاب اسلامی  تبریک گفت.

🔹رئیس کمیسیون ایثارگران و حقوقی شورای شهر اردبیل در خصوص لایحه صدور مجوز تصویب شیوه نامه بهره‌برداری از خطوط اتوبوسرانی و سرویس مدارس به بخش خصوصی گفت: بنده مخالف واگذاری اتوبوس‌ و وَن‌های شهرداری به بخش خصوصی همان موسسات و شرکت های تعاونی نیستم؛ اما اشتغال جوانان بیکار اردبیل نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

🔹وی با تاکید براینکه بهره برداری از این اتوبوسها‌ توسط شهرداری میتواند فرصتی برای اشتغال زایی برای جوانان باشد؛ افزود: شایسته است بجای واگذاری به شرکت ها و تعاونیها این اتوبوس‌ها و ون‌ها در اختیار جوان‌های بیکار قرار گیرد.بطوریکه برای یک دستگاهد اتوبوس در اختیار دو جوان بیکار قرار گیرد.

🔹رئیس کمیسیون ایثارگران و حقوقی شورای شهر اردبیل ادامه داد: حتی با استفاده از آزمون و یا امتیاز بندی میتوان راننده هایی که تحصیلات دانشگاهی و مدرک تحصیلی بالاتری دارند و دارای گواهینامه پایه یک هستند را جذب کرد که در این صورت هم باعث کاهش بیکاری و هم باعث درآمد برای شهرداری خواهد بود.

🔹 وی همچنین بیان کرد: این لایحه مهم جهت بررسی  بیشتر به کمیسیون عودت داده شد که انتظار میرود اشتغال جوانان بیکار شهر مورد توجه اعضای شورای شهر قرار گیرد.

🔹صفری همچنین از مساعدت مالی شورای شهر و شهرداری به موکب های اردبیل مستقر در کشور عراق خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ میلیون تومان از طرف شورا و شهرداری به این موکب ها مساعد مالی انجام شده است.

🔹عضو شورای شهر اردبیل در خصوص توزیع این کمک های مالی گفت: بایستی این کمک های نقدی بر حسب درجه میزان پذیرایی موکب ها برای زائرین حسینی باشد. بطوریکه  میزان کمک های نقدی موکبی که وعده های غذایی زائرین را ارایه میدهد متفاوت تر از موکبی باشد که خدمات اندکی را به زائرین ارایه می کند.

🔹رئیس کمیسون حقوقی و ایثارگران شورای شهر اردبیل با بیان اینکه در راستای برگزاری همایش پیاده روی روز اربعین تمامی دستگاههای دولتی و فرهنگی وظیفه دارند افزود: شورا و شهرداری نیز برحسب وظیفه خود و در راستای توسعه فرهنگ عاشورایی، ایثار و شهادت مساعدتهای خود را به این موکب ها ارایه خواهد کرد.
 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان