خروج ساختار شهرداری از روش سنتی با صدور مجوز اجرای شهرداری الکترونیک

خروج ساختار شهرداری از روش سنتی با صدور مجوز اجرای شهرداری الکترونیک

جمعه, 01 تیر,1403

خروج ساختار شهرداری از روش سنتی با صدور مجوز اجرای شهرداری الکترونیک

سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل

سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل:

خروج ساختار شهرداری از روش سنتی با صدور مجوز اجرای شهرداری الکترونیک

سلامت صفری سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل در یکصدو هفتمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک عید قربان و عید امامت و ولایت، هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم، تلاشگر و متعهد این قوه که در امر پیشگیری از جرم و برقراری قسط و عدل تلاش میکنند تبریک گفت.

وی با اشاره به مهمترین لایحه شهرداری در این جلسه مبنی بر صدور مجوز اجرای طرح فاز نخست شهرداری الکترونیک گفت:این لایحه با موافقت اعضای شورای شهر با هدف استقرار نرم افزارهای نوین و هوشمند در سیستم مدیریت شهری و کاهش فساد به تصویب رسید.

عضو هئیت رئیسه شورای شهر اردبیل ادامه داد: پروژه شهرداری هوشمند در راستای حرکت‌ به سمت شهر هوشمند، شفاف سازی و تکریم ارباب رجوع و خروج ساختار شهرداری از روش سنتی و رشد پاکدستی و بسترسازی نظارت اسان در مدیریت شهری اجرا خواهد شد.

صفری با بیان اینکه اعضای شورای شهر با اختصاص ۳۰ میلیارد تومان از شهردار اردبیل خواستند تا ظرف ۳ ماه آینده تمامی امورات مربوط به ممیزی املاک، ماده صد، خدمات شهروندان‌، خودکار سازی ضوابط و درآمد، شهروندسپاری در حوزه استعلامات، صدور پروانه و پایان کار ، مهندسین ناظر، بازدید آنلاین کارشناسی و سایر زیرشاخه ها رابصورت هوشمند و الکترونیکی انجام دهد.

سخنگوی شورای شهر اردبیل در ادامه تشریح لوایح شهرداری تصریح کرد: پیرو بازدید دادستان محترم و اعضای شورای شهر از ندامتگاه زنان، جهت تجهیز کتابخانه و خرید چرخ خیاطی و .... این مرکز، اعضای شورای شهر با حمایت و مساعدت مالی موافقت کردند.

عضو شورای شهر اردبیل همچنین از صدور مجوز پروانه رایگان به ساختمان نگهداری کودکان بی‌سرپرست و ایتام خبر داد و گفت: همواره شورای شهر اردبیل حامی نهادها و موسسه‌های خیریه بوده است.

صفری همچنین با اشاره به بررسی و تصویب چندین لایحه های شهرداری مبنی بر رفع مشکل شهروندان گفت: دو لایحه دیگر نیز جهت بررسی بیشتر به کمیسیون عودت گردید.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان