تصمیمات حوزه زیباسازی شهری سلیقه ای نباشد

تصمیمات حوزه زیباسازی شهری سلیقه ای نباشد

جمعه, 21 اردیبهشت,1403

تصمیمات حوزه زیباسازی شهری سلیقه ای نباشد

عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل:

تصمیمات حوزه زیباسازی شهری سلیقه ای نباشد

زهرا قدیمی عضو شورای شهر اردبیل در جلسه کمیسیون زیباسازی شهری ضمن تبریک انتصاب مدیریت جدید منطقه گردشگری شورابیل گفت: امیدواریم خط مشی وبرنامجه ها و سیاست های مدیریت جدید شورابیل در راستای توسعه این منطقه گردشگری و در تمامی زمینه ها از جمله درامد پایدار،زیباسازی و توسعه و... متفاوت تر و تخصصی تر باشد.

وی با بیان اینکه همواره شورابیل یک موهبت الهی برای شهر اردبیل است که میتواند که برکت زیادی برای این شهر به ارمغان بیاورد؛ گفت: متاسفانه تا کنون شورابیل درامد چشمگیری برای شهرداری نداشته و نیاز به تعریف زمینه های درامد پایدار جدید است.

عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه چهره بصری شهر اردبیل قطعا نسبت به گذشته بهتر شده است؛ اما شاید این شیب صعودی ،بسیار آرام بوده است و انتظار رشد بيشتر در شان. مردم داريم ولي جا دارد از تلاش تمامی همکارانم در شهرداری اردبیل در حوزه زیباسازی تشكر كرد

قدیمی همچنین در ادامه جلسه بیان کرد: شاید یکی از مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد این است که تصمیمات بصورت سلیقه ای است و لازم است این تصمیمات بصورت اجماع بین مدیران باشد.و مديريت در اين حوزه متمركزتر و فعال تر عمل نمايند.

عضو شورای شهر اردبیل با تاکید بر اینکه در بحث اجرای این طرح ها باید کیفیت اجرا نیز مورد توجه قرار گیرد؛افزود: مدیران مناطق مسئولیت اجرایی دارند و همواره پای کار هستند اما واحد بازرسی نیز باید ورود پیدا کرده و کمک یار مدیران ما در بحث نظارت باشند.

وی موضوع ضرورت انجام کار، جانمایی و مکان نمایی درست و به جای پروژه های زیباسازی را مهمترین بخش دانست و گفت: با بررسی دقیق و عدم اجرای طرح ها بصورت سلیقه ای و مستقل قطعا نتایج بهتری در این خصوص محقق خواهد شد.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان