بازگشایی خیابان 14 متری جنب پارکینگ یاس (تازه میدان) / مجوز تقسیط خسارت تاخیرتادیه برای چک های برگشتی صادر شد

بازگشایی خیابان 14 متری جنب پارکینگ یاس (تازه میدان)   / مجوز تقسیط خسارت تاخیرتادیه برای چک های برگشتی صادر شد

یکشنبه, 21 آبان,1402

بازگشایی خیابان 14 متری جنب پارکینگ یاس (تازه میدان) / مجوز تقسیط خسارت تاخیرتادیه برای چک های برگشتی صادر شد

سخنگوی شورای شهر اردبیل در جلسمه رسمی شورا

سخنگوی شورای شهر اردبیل در جلسمه رسمی شورا:
بازگشایی خیابان 14 متری جنب پارکینگ یاس (تازه میدان)
مجوز تقسیط خسارت تاخیرتادیه برای چک های برگشتی صادر شد
سلامت صفری سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل در هشتاد و نهمین جلسه رسمی شورای شهر به بررسی و تصویب بیش از ۹ لایحه شهرداری اشاره کرد.
 وی گفت : در این جلسه جهت رعایت حال شهروندان مجوز تقسیط خسارت تاخیر تادیه برای چک های برگشتی صادر شد و شهروندانی که دارای پرونده‌هایی هستند که از محاکم قضایی محکومیت دارند؛ میتوانند با پرداخت ۲۰ درصدی نقدی و تقسیط ۸۰ درصد آن در ۱۰ قسط تا آخر اسفندماه سال جاری از این مجوز بهره بگیرند.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر اردبیل با بیان اینکه پارکینگ یاس  واقع در تازه میدان چندین سال است ساخته شده که ضرورت داشت خیابان ۱۴ متری جنب آن نیز بازگشایی شود؛گفت: در این جلسه برای سه ملک مانده مجوز اعمال ماده ۹ به شهرداری داده شد و در ادامه یک مورد هم در محله بالا باغمیشه جهت تعریض معبر اصلی تعیین تکلیف شد.
وی ادامه داد: یکی از لایحه های مهم بهمراه صورتجلسات پیوستی آن مربوط به ارائه خدمات و کارهای عمرانی در شهرک ولیعصر بود. این شهرک با وسعت ۴۰ هکتار در سال ۷۶ به داخل محدوده شهر آمده و شرکت تعاونی آن هزینه آماده سازی را از اهالی گرفته که متاسفانه تاکنون هیچ کاری را انجام نداده است.
سلامت صفری همچنین با اشاره به عدم آماده سازی شهرک ولیعصر توسط شرکت تعاونی گفت: متاسفانه شرکت تعاونی وجود خارجی ندارد. این امر باعث شده این شهرک تاکنون به شهرداری تحویل داده نشود و اهالی نیز با مشکلات عدیده ای مواجه باشند که مقرر شد در قالب کمیسیون و جلسات آتی موضوع مورد بررسی فنی و کارشناسی قرار گیرد.
 سخنگوی شورای شهر اردبیل در ادامه افزود: لوایح صدور مجوز درخواست شرکت توسعه مسکن با موضوع قطعات الحاقی شهرک کوثر و پروژه‌ مشهور به حمام ملا یوسف (جاده قدیم ارجستان) جهت بررسی بیشتر به کمیسیون عودت داده شد.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان