اعضای شورای شهر اردبیل با جدیت تمام وظیفه نظارتی خود را انجام می دهند /  برگزاری جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با بررسی بیش از ۹ لایحه شهرداری

اعضای شورای شهر اردبیل با جدیت تمام وظیفه نظارتی خود را انجام می دهند  /  برگزاری جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با بررسی بیش از ۹ لایحه شهرداری

شنبه, 20 آبان,1402

اعضای شورای شهر اردبیل با جدیت تمام وظیفه نظارتی خود را انجام می دهند /  برگزاری جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با بررسی بیش از ۹ لایحه شهرداری

رئیس شورای شهر اردبیل

رئیس شورای شهر اردبیل:
اعضای شورای شهر اردبیل با جدیت تمام وظیفه نظارتی خود را انجام می دهند
 برگزاری جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با بررسی بیش از ۹ لایحه شهرداری
هشتادونهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با بررسی بیش از ۹ لایحه شهرداری بصورت علنی و با حضور خبرنگاران برگزار شد.
میر محمد سیدهاشمی رئیس شورای شهر اردبیل ضمن تقدیر از شهردار اردبیل در آغاز عملیات آسفالت ریزی در معبر جنب امامزاده سید صدرالدین(ع)، بهسازی چمن مصنوعی رینگ دور شورابیل و همچنین تسریع در عملیات اجرایی المان وحدت ؛ گفت: اعضای شورای شهر اردبیل با جدیت  تمام وظیفه نظارتی خود را انجام می‌دهند.
وی با اشاره به اینکه عملیات عمرانی در پل بسیج با جدیت  در حال انجام است؛ گفت: امیدواریم ظرف یک ماه آینده لوپی که به سمت داخل شهر است تکمیل شده و ترافیک در این منطقه روان شود.
 رئیس شورای شهر اردبیل با تاکید بر آنکه تمامی اظهارنظرهای اعضای شورای شهر بر اساس مطالعات است؛ افزود: بدون هیچ مطالعه‌ و بررسی دقیقی در خصوص کاهش مشکلات شهری راهکار و پیشنهادی ارایه نمیشود.
 وی با درخواست از اعضای کمیسیون های تخصصی شورا نسبت به جمع بندی لوایح موجود در این کمیسونها،بیان کرد: با توجه به اینکه در ماه‌های آتی تعرفه، متمم بودجه و در نهایت بودجه بررسی خواهد شد؛ لذا پیگیری و بررسی این لوایح امری ضروری است.
سیدهاشمی ادامه داد: در این جلسه مجوز تقسیط ۸۰ درصد خسارت تاخیر تادیه در ۱۰ قسط،  در رابطه با خسارت تعدیل تادیه موضوع احکام دادگاه‌ها در راستای مساعدت به اشخاصی که چک برگشتی در شهرداری دارند مصوب شد و مقرر شد این لایحه تا ۲۵ اسفند سال جاری قابلیت اجرایی داشته باشد.
 وی گفت: در نهایت لایحه آماده سازی شهرک ولیعصر(عج) بررسی شد ه و مقرر شد این لایحه در جلسات آتی نیز بیشتر بررسی شود.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان