احیای باغ شریعت، احیای اقتدار مدیریت شهری بود

احیای باغ شریعت، احیای اقتدار مدیریت شهری بود

چهارشنبه, 12 اردیبهشت,1403

احیای باغ شریعت، احیای اقتدار مدیریت شهری بود

فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل:

احیای باغ شریعت، احیای اقتدار مدیریت شهری بود

سرهنگ یوسفی فعال فرمانده انتظامی شهر اردبیل امروز بهمراه شهردار اردبیل و جمعی از مدیران و معاونان شهرداری در دیدار با رئیس و اعضای شورای شهر اردبیل بمناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها گفت:احیای باغ شریعت، احیای اقتدار مدیریت شهری بود. اینکه پشت پرده‌ها چه اقداماتی در حاد انجام بود تا این تنفسگاه به قطعات کوچک تبدیل شود، اما  مجموعه مدیریت شهری توانست با اقتدار این پارک ۸ هکتاری را تقدیم شهروندان اردبیل کند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای شورای شهر اردبیل و شهردار اردبیل در اجرای طرح‌های هوشمند ترافیکی بیان کرد: زیرساخت‌هایی که در این حوزه از جمله نصب دوربین‌های رصد تخلفات، پارک حاشیه ای و احداث تقاطع های غیرهمسطح فراهم شده است قابل تقدیر است.

سرهنگ یوسفی فعال همچنین با اشاره به عدم اجازه ساخت و ساز در حریم شورابیل توسط شهرداری و شورای شهر در راستای تاکیدات امام‌جمعه اردبیل تصریح کرد:نیروی انتظامی شهرستان اردبیل خود را همراه و هم پای مجموعه مدیریت شهری در پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی و امنیتی میداند.

راهی به جز هوشمند سازی در حوزه مدیریت ترافیک شهری نداریم

دکتر سید هاشمی رئیس شورای شهر نیز در ادامه جلسه با اشاره به اجرای طرح نور در راستای ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل نیز باید با تولید محتواهایی نسبت به ارتقاء این فرهنگ تلاش کند.

وی با بیان اینکه در حوزه مدیریت ترافیک شهری راهی به جز هوشمندسازی نداریم ؛ افزود: تمامی بازگشایی‌ها و احداث پل‌ها در این خصوص است. بطوریکه امروز شاهد اجرای طرح  هوشمند پارک حاشیه ای بودیم.

سید هاشمی همچنین با اشاره به اینکه ۵۰ میلیارد تومان بودجه برای جانمایی پارکینگ‌های متمرکز در داخل هسته شهر مصوب شده است؛ تصریح کرد: حوزه ترافیک شهری به جدیت پیگیری میشود.

رئیس شورای شهر اردبیل تشریح کرد:  چیزی که دشمن امروز مد نظر قرار داده است یاس مردم از مسئولان شهری و ناکارآمد نشان دادن نظام است. بنابراین باید برای کارآمدی نظام برنامه داشته باشیم تا مردم نظام را کارآمد دیده و در قبال طرحهایی مانند طرح نور استقبال نشان دهند.

وی با بیان اینکه گاهاً برخی از رسانه‌ها و مخصوصاً فضای مجازی ناخواسته کارآمدی مسئولان را در ذهن مردم القا میکنند؛ افزود: این اقدام در واقع زمینه سوء استفاده کانال‌ها و رسانه‌های معاند را فراهم می‌کنند. درست است نقد خوب است اما چنانچه سیستمی را ناکارآمد نشان دهیم به قول مقام معظم رهبری بازی در زمین دشمن است.

سیدهاشمی با اشاره به اینکه به طور مثال طرح هوشمند پارک حاشیه‌ای از نظر برخی‌ها این است که شهرداری به دنبال درآمد است؛گفت: به هیچ عنوان شهرداری از اجرای این طرح به دنبال درآمد نیست و صرفاً به دنبال وظیفه حاکمیتی خود برای روانسازی ترافیک است.

رئیس شورای شهر اردبیل با بیان اینکه اگر رسانه‌ها و فضای مجازی نسبت به تشویق مردم برای استفاده از این طرح ها تبلیغات مثبت انجام دهند سایر طرح‌ها به مانند ساماندهی وانت بارها نیز اجرا خواهد شد؛گفت: در غیر این صورت هیچ طرحی به سرانجام نرسیده و ابتر خواهد ماند.

انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان