عمل به تحقق وعده برای توسعه محلات کم برخوردار ادامه دارد... / پارک ۶ هکتاری شهدای میراشرف تقدیم اهالی منطقه شد

عمل به تحقق وعده برای توسعه محلات کم برخوردار ادامه دارد...  / پارک ۶ هکتاری شهدای میراشرف تقدیم اهالی منطقه شد

دوشنبه, 01 آبان,1402

عمل به تحقق وعده برای توسعه محلات کم برخوردار ادامه دارد... / پارک ۶ هکتاری شهدای میراشرف تقدیم اهالی منطقه شد

نایب رئیس شورای شهر اردبیل

نایب رئیس شورای شهر اردبیل:

عمل به تحقق وعده برای توسعه محلات کم برخوردار ادامه دارد...

پارک ۶ هکتاری شهدای میراشرف تقدیم اهالی منطقه شد

بهزاد عباس زاده نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: در راستای عمل به تحقق وعده ها برای توسعه مناطق محروم و کم برخوردار، پارک شش هکتاری میراشرف افتتاح و تقدیم مردم شریف منطقه شد.

بهزاد عباس زاده افزود: با پیگیری اعضای شورای شهر و با تلاشهای شهردار اردبیل و به منظور توسعه سرانه فضای سبز، پارک ۶ هکتاری میراشرف در محله میراشرف طی ۴ ماه اجرا و خوشبختانه امروز  باحضور اهالی محترم محله افتتاح شد.

وی اظهار کرد: این‌ پارک با امکانات ورزش های محله ای به بهره‌برداری رسید تا بار دیگر ثابت شود که اعضای شورا و شهرداری نگاه توسعه‌ای یکسان و بدون تبعیض به مناطق مختلف شهر را دارند.

به گفته عباس‌زاده با توجه به تراکم بالای جمعیت در این محدوده، توسعه فضای سبز و ایجاد پارک در این منطقه ضروری بود که خادمان مردم در شورا و شهرداری به این مهم جامه عمل پوشاندند.

نائب رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: توزیع متعادل و متوازن خدمات در سطح شهر،ایجاد فضایی برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان و ارتقای نشاط و سلامتی، افزایش سرانه فضای سبز و مهمتر از همه  توجه بیشتر به محلات کم‌برخوردار،ازجمله اهداف احداث این بوستان است.

عباس‌زاده به  نقش بوستانهای شهری و خدمات ارائه شده در این بوستان‌ها اشاره کرد و افزود: مسیر تندرستی، فضای بازی کودکان، سایت ورزشی(نظیر والیبال، بسکتبال و فوتسال)، چمن مصنوعی، پارکینگ با ظرفیت ۲۰۰ دستگاه خودرو، ست های ورزشی، نصب مبلمان شهری ازجمله امکانات این بوستان ۶هکتاری خواهد بود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل توجه به خواسته ها و رفع نیازهای شهر را رویکرد شورای شهر دانست و گفت: نگاه شورای شهر به شهر، نگاه همه‌جانبه است تا بتواند چتر حمایتی شورا را به قدر وسع و امکاناتش بالای سر شهروندان بگیرد.

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان