تملک زمین ها با کاربری ورزشی شایسته نیست / انصاف را در رای دادن به برخی از لوایح شهرداری‌ رعایت کنیم

تملک زمین ها با کاربری ورزشی شایسته نیست  /  انصاف را در رای دادن به برخی از لوایح شهرداری‌ رعایت کنیم

شنبه, 11 شهریور,1402

تملک زمین ها با کاربری ورزشی شایسته نیست / انصاف را در رای دادن به برخی از لوایح شهرداری‌ رعایت کنیم

حبیب فتحی عضو شورای شهر اردبیل

حبیب فتحی عضو شورای شهر اردبیل:

✅  تملک زمین ها با کاربری ورزشی شایسته نیست

✅ انصاف را در رای دادن به برخی از لوایح شهرداری‌ رعایت کنیم 

🔹حبیب فتحی عضو شورای شهر اردبیل در خصوص لایحه ای مطرح شده در کمیسیون حقوقی‌مبنی بر تملک یک قطعه زمین به متراژ حدودی ١۴۵٠ متر با کاربری ورزشی توسط شهرداری و تبدیل آن به کاربری مسکونی گفت: متاسفانه گاها شاهد لایحه هایی هستیم که در آن شهرداری به دنبال تملک زمین هایی ایست که بیش از این با کاربری های عمومی شناسنانه دار بوده است .

🔹وی با پرسش این سوال از شهردار و دیگر اعضای شورای  که آیا این شهر صاحب دارد یا نه؟ گفت: ضروری است زمینهایی که کاربری ورزشی دارند توسط شهرداری تملک نشود و بایستی اعضای شورای شهر نیز در رای دادن به اینگونه لایحه ها انصاف را رعایت کنند.

🔹عضو شورای شهر اردبیل گفت: همواره  این موضوع جای سوال دارد که اگر در زمان تخصیص این زمینها به اداره ورزش و جوانان، به کاربری ورزشی نیاز نبود پس چرا این زمینها به این اداره اختصاص یافته است و یا اگر نیاز بوده پس چرا امروز این زمین ها جهت تملک و توافق دوباره به شهرداری  برگردانده میشود؟

🔹فتحی با بیان اینکه بایستی تاکنون تعیین تکلیف این زمینها از طرف شهرداری مطالبه میشد؛ گفت: ما نماینده مردم شهر هستیم و باید کاربری این زمین ها حفظ شود.

🔹عضو شورای شهر اردبیل همچنین در خصوص لایحه ای دیگر مبنی بر تهاتر ارزش روز قطعات معرفی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با مطالبات شهرداری گفت:شهرداری نباید صرفا صورت مسئله را پاک کند بلکه باید تمام شرایط ذکر شده در واگذاری سه قطعه زمین و انتقال اسناد هرسه زمین به نام شهرداری رعایت شود.

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان