✅برداشت اولین قدم برای ساماندهی بالیخلی چای ✅تفاهمنامه یک هزار میلیارد تومانی با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) منعقد شد

✅برداشت اولین قدم برای ساماندهی بالیخلی چای  ✅تفاهمنامه یک هزار میلیارد تومانی با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) منعقد شد

پنجشنبه, 09 شهریور,1402

✅برداشت اولین قدم برای ساماندهی بالیخلی چای ✅تفاهمنامه یک هزار میلیارد تومانی با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) منعقد شد

🔹با عقد تفاهمنامه همکاری مابین شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) اولین قدم برای ساماندهی پروژه بالیخلی چای برداشته شد.

✅برداشت اولین قدم برای ساماندهی بالیخلی چای

✅تفاهمنامه یک هزار میلیارد تومانی با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) منعقد شد

🔹با عقد تفاهمنامه همکاری مابین شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیا(ص) اولین قدم برای ساماندهی پروژه بالیخلی چای برداشته شد.

🔹دکتر سیدهاشمی رئیس شورای شهر اردبیل از عقد تفاهنمامه با قرارگاه خاتم خبر داد و گفت: در راستای ساماندهی بالیخلی چای و تبدیل آن به مسیر و گذر گردشگری ابتدا شهرداری اردبیل اقدام به عقد تفاهمنامه با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) کرده تا در مراحل بعدی بعد از ارایه پیوست های زیست محیطی و اقتصادی توسط مشاور طرح و بررسی های دقیق و کارشناسی مجوزهای لازم جهت قرارداد صادر شود.

🔹وی با بیان اینکه همواره مجموعه مدیریت شهری نسبت به ساماندهی بالیخلی چای بی تفاوت نبودند و پیگیر اجرای این طرح بودند؛ افزود: تفاهمنامه های ساماندهی بالیخلی چای و پسماند به ارزش هزار میلیارد تومان طی ماههای آینده تبدیل به قرارداد خواهد شد.

🔹رئیس شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه در هفته‌ جاری شاهد اتفاقات بسیار مبارک در حوزه سرمایه‌گذاری بودیم؛ گفت: کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه ۲ هزار میلیاردی دکوسنتر نویدبخش حرکتی مثبت بود که نشان داد شورا و شهرداری در جذب بخش خصوصی توانسته است گامهای بسیار محکمی بردارد که امیدواریم این گامها تقویت یافته و تداوم داشته باشد.

🔹وی با تاکید بر اینکه پروژه های سرمایه‌گذاری بایستی در زمان مشخص به اتمام برسد؛ گفت: گاهاً زمانبندی پروژه بسیار مهمتر از خود پروژه است و ضروری پروژه های مشارکتی در زمان تعیین شده تقدیم شهروندان شود.

🔹 سید هاشمی با بیان اینکه انتقال بازار آهن فروشان به خارج ازمحدوده شهر جزو برنامه‌های شهرداری و شوراست؛ گفت: امیدواریم کلنگ زنی این پروژه نیز در هفته‌های آتی از طرف شهرداری برنامه‌ریزی شود.

🔹رئیس شورای شهر اردبیل همچنین درپایان ضمن تسلیت پیشاپیش اربعین حسینی از تمامی دست اندرکاران موکب های اردبیل مستقر در کشور عراق که در مسیر پیاده روی اربعین به زائرین خدمات ارایه میدهد تقدیر  و تشکر کرد.

انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان