انتشار آگهی مزایده برای واگذاری دستگاه های شهربازی

انتشار آگهی مزایده برای واگذاری دستگاه های شهربازی

شنبه, 01 مرداد,1401

انتشار آگهی مزایده برای واگذاری دستگاه های شهربازی

‍ ‍ 🔵رئیس شورای شهر اردبیل تاکید کرد

انتشار آگهی مزایده برای واگذاری دستگاه های شهربازی 

🔻رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با تاکید شورا و شهرداری واگذاری دستگاه های شهربازی در قالب مزایده و انتشار آگهی امکانپذیر است.

🔹️جواد انصاری در سی و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: لایحه نصب و راه اندازی دستگاه شهربازی در باغ بهشت شورابیل به صورت ای پی سی ساخت، طراحی و بهره برداری برای دومین بار به کمیسیون ارجاع داده شد تا ابعاد مختلف این لایحه به ویژه محوطه سازی و عملیات اجرایی آن مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

🔹️وی تاکید اعضای شورای شهر را بر اجرایی شدن طرح جامع شورابیل به عنوان منطقه نمونه گردشگری یادآور شد و خاطرنشان کرد: دستگاه های شهربازی در نقاط مختلف شورابیل از طریق انتشار آگهی و مزایده به پیمانکاران و بهره برداران واگذار می شود تا هموطنان از خدمات این منطقه نمونه گردشگری استفاده کنند.

🔹️رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل ادامه داد: بر این باورم باید به روش تلفیقی این پروژه با مشارکت سرمایه گذاران و بهره برداران اجرایی شده تا از منافع آن شهر و شهروندان بیشتر بهره ببرند.

🔹️انصاری به لایحه پرداخت بدهی بیمه ای پیمانکاران با تلاش و پیگیری شهرداری اردبیل اشاره کرد و گفت: مقصر اصلی در این ماجرا شهرداری بوده چرا که با دریافت حق بیمه از پیمانکاران این مبلغ را به حساب تامین اجتماعی پرداخت نکرده هست و از این بابت اکثر پیمانکاران با مسدود شدن حساب بانکی و دیگر مشکلات و گرفتاری ها روبرو شدند.

🔹️وی افزود: شهرداری با اخذ مجوز از شورا بدهی و جرایم بیمه ای را پرداخت می کند تا نسبت به حل مشکلات و موانع پیش روی پیمانکاران پرتلاش شهرداری اقدام شود.

🔹️رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از پیمانکاران به عنوان بازوان توانمند شهرداری یاد کرد و گفت: باید هر چه سریعتر 18 میلیارد و 800 میلیون تومان بدهی پیمانکاران که برعهده شهرداری است به همراه جرایم پرداخت شود تا هر چه سریعتر مشکلات مسدود شدن حساب پیمانکاران مرتفع شود.

🔹️انصاری بیان کرد: رایزنی با کمیته تطبیق شهرستان نیز باید انجام شود تا این لایحه با ایراداتی روبرو نشود چرا که شهرداری از بابت پرداخت 5 درصد حق بیمه پیمانکاران تعهدات خود را باید انجام داده و معوقات را پرداخت کند.

🔹️رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از اجرای ماده 9 برای بازگشایی مسیر پارکینگ درخشان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: قرار است با تخریب دو ملک در این مسیر بازگشایی انجام شده و پارکینگ درخشان در میدان امام حسین(ع) فعالیت خود را آغاز کند.

 

انتهای پیام/

 

🌐 @ard_sh6

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان