40 درصد شهروندان اردبیلی تحت پوشش فاضلاب هستند

40 درصد شهروندان اردبیلی تحت پوشش فاضلاب هستند

پنجشنبه, 05 تیر,1399

40 درصد شهروندان اردبیلی تحت پوشش فاضلاب هستند

عضو شورای شهر اردبیل:


عضو شورای شهر اردبیل:
40 درصد شهروندان اردبیلی تحت پوشش فاضلاب هستند
عضو شورای شهر اردبیل گلت: 40 درصد شهروندان اردبیلی از شبکه جمع‌آوری و دفع فاضلاب استفاده می‌کنند.
یعقوب عزیززاده در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در کنار افزایش این پوشش فاضلاب باید تخلیه فاضلاب توسط خودروهای حامل این پساب به گونه‌ای ساماندهی شود تا در هر نقطه از شهر گرفتاری برای مردم و بوی تعفن به وجود نیاورد.
وی خاطرنشان کرد: در کنار تدبیر مناسب آب و فاضلاب در این زمینه انتظار می‌رود هزینه تبصره 3 برای انشعابات واحدهای مسکونی به ویژه پیلوت و طبقات اول تا دوم تا 20 درصد تعدیل شده و رضایت شهروندان نیز فراهم آید.
عضو شورای شهر اردبیل در مورد مبنای شرعی و یا غیرشرعی تعدیل تاخیر و تادیه گفت: تاخیر و تادیه مبنای قانونی و شرعی دارد و نمی‌توان در این زمینه بدعتی نو آورد.
عزیززاده افزود: هر فردی که چک او وصول نشود باید هزینه‌های قانونی از جمله تاخیر و تادیه را پرداخت کند وگرنه با نادیده گرفتن این موضوع نمی‌توان هیچ کس را وادار به پرداختی چک‌های ارائه شده کرد.
وی اضافه کرد: هر آنچه که به صورت قانونی باید شهرداری در دریافت هزینه‌ها اعمال کند، مورد حمایت و دفاع است و همه باید سعی کنیم تا در تصمیم‌گیری‌ها در کنار حفظ منافع مردم حق و حقوق قانونی شهرداری نیز رعایت شود.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت شورای شهر اردبیل افزود: همه راغب به تسهیل امور هستند اما آنهایی که به هر شکل ممکن چک وصول نشده دارند، باید با در نظر گرفتن منافع شهر و شهروندان آن را پرداخت کرده و به صورت قانونی با آنها رفتار شود.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان