طرح جامع شفافیت سازی تهیه و تصویب شود

طرح جامع شفافیت سازی تهیه و تصویب شود

چهارشنبه, 03 شهریور,1400

طرح جامع شفافیت سازی تهیه و تصویب شود

 سلامت صفری عضو شورای اسلامی شهر اردبیل

 سلامت صفری عضو شورای اسلامی شهر اردبیل :
 طرح جامع شفافیت سازی تهیه و تصویب شود
سلامت صفری در مورد شفاف سازی مباحث مطرح شده در شورا تصریح کرد: نباید واژه شفافیت مثله شود   بلکه باید فاصله و دیوارهای موجود بین مردم و مجموعه شورا و شهرداری از بین برداشته شود که در این راستا قرار است یک طرح جامع شفاف سازی تهیه گردد که دارای چند فصل و یا عنوان باشد.

 وی افزود :شفاف سازی باید از قانون و ضوابط و چهاچوب و زیرساخت مشخص برخوردار و تبعیت کند بطوریکه تکمیل سامانه های هفده گانه شهردار الکترونیک در این راستا بعنوان یکی از زیر ساختها جزئ اولویتهای شورای ششم خواهد بود.

سلامت صفری افزود:ما سعی خواهیم کرد طرح جامع شفاف سازی از عناوین و سرفصلهای متعددی برخوردار باشد که برای نمونه؛ طرح راه اندازی برنامه های رادیویی و پخش مستقیم جلسات رسمی صحن شورا در قالب صدای شهروند و شورا و شهرداری ، نحوه مبارزه با فساد اداری در شورا و شهرداری ، اعمال تشویقات و تنبیهات در مدیریتهای شهرداری ، عزل و نصب ها ، جذب و بکارگیری نیرو در شهرداری، دخل و خرج ها و درآمد و بدهی شهرداری ، دخالت شهرداری در انتخابات ، وضعیت پرداخت بیمه و حقوق و دستمزد کارگران ، رای شفاف به لوایح و طرح ها ، وضعیت ارائه خدمات به شهروندان عزیز و سایر موارد را در بر گیرد.

 عضو شورای شهر اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این طرح با اراده جمعی و وحدت و همدلی و تعامل خوب اعضای محترم شورای اسلامی در آینده تهیه و تصویب شود.  
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان