کم کاری مسئولان در خدمت به مردم، خیانت به خون شهدا است

کم کاری مسئولان در خدمت به مردم، خیانت به خون شهدا است

چهارشنبه, 21 آبان,1399

کم کاری مسئولان در خدمت به مردم، خیانت به خون شهدا است

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل: 
کم کاری مسئولان در خدمت به مردم، خیانت به خون شهدا است
«جواد انصاری» رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: کم کاری و کوتاهی مسئولان در خدمت گذاری به مردم، خیانت آشکار به آرمان و خون شهدا است.
«جواد انصاری» رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در اردبیل اظهار داشت: کم کاری و کوتاهی مسئولان در خدمت گذاری به مردم، خیانت آشکار به آرمان و خون شهدا است.
انصاری با اشاره به مشکلات معیشتی موجود در جامعه، وحدت و همدلی مردم و مسئولین و کار جهادی و انقلابی را نیاز اصلی جامعه امروز کشور دانست و گفت: همانطوری که مقام معظم رهبری هم تأکید کرده اند، چاره برون رفت از بحران اقتصادی کشور، اتکا به توان داخلی و نیروی جوان مستعد و متعهد است که بایستی در این خصوص اقدامات اساسی زیادی صورت گیرد.
رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: تجربه دوران پر افتخار دفاع مقدس نشان داد که با همت و کار جهادی و تکیه بر توان داخلی، می توان بر بزرگ ترین تحریم ها غلبه کرد و جهانیان را به تحسین و حیرت واداشت.
انصاری ضمن گرامی داشت سالروز شهادت سردار شهید «حسن تهرانی مقدم» گفت: شهید حسن تهرانی مقدم، در اوج جوانی و همراه با یک عده جوان مخلص انقلابی، صنعت موشکی را بنا نهاد و جان خویش را در این راه فدا کرد و «پدر موشکی» ایران لقب گرفت و توانست با ایجاد یک قدرت بازدارندگی ارزشمند، سایه جنگ را برای همیشه از روی ایران اسلامی دور کند.
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در پایان سخنان خود گفت: قهرمانانی چون شهید حسن تهرانی مقدم ها راه و رسم غلبه بر تحریم ها را به ما نشان داده اند و ما باید به جای اینکه چشم امید به رویدادهای سیاسی استکبار داشته باشیم باید راه شهید تهرانی مقدم ها را ادامه دهیم.

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان