پيام تبريك شهردار محترم اردبيل بمناسبت روز شوراها

پيام تبريك شهردار محترم اردبيل بمناسبت روز شوراها

ﺳﻪشنبه, 09 اردیبهشت,1399

پيام تبريك شهردار محترم اردبيل بمناسبت روز شوراها

حميد لطف الهيان شهردار اردبيل

پیام_تبریک

🔺والَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاهَ وَأَمْرُهُمْ شُورَىٰ بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ

🔹شوراهای اسلامی شهر و روستا، با گذر چندین سال از تاریخ تاسیس این نهادهای مردمی، به ثبات و تعریف مشخصی از تاثیر نقش مردم در اداره شهر و روستا رسیده است.

🔹یقینا اعضای شوراهای شهر به عنوان منتخبان مردم با تصویب قوانین لازم در مدیریت شهری و با نظارت بر اجرای این مصوبات، نقش بسزایی در کسب رضایت مردمی و ساماندهی به امور شهر ایفا می‌کنند.

🔹تلاشهای #صادقانه و خدمات رسانی #خالصانه اعضای صدیق شورای اسلامی شهر اردبیل در پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر اردبیل قابل #تقدیر است که این اقدامات بی منت نشات گرفته از #وظیفه_شناسی و حس #مسئولیت_پذیری اعضای محترم شورای اسلامی شهر است.

🔹اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تقدیر از زحمات و تلاش های صادقانه این عزیزان، نهم اردیبهشت ماه روز #ملی_شوراها را به منتخبین مردم در پنجمین دوره از شوراهای اسلامی شهر اردبیل که گامهای #مثبت و #ارزنده در راه اعتلا و #آبادانی شهر اردبیل برداشته اند؛ #تبریک و تهنیت عرض نموده توفیقات روز افزون را از خداوند منان مسئلت دارم.🌹🌹🌹

حمید لطف اللهیان/اردیبهشت ۹۹

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان