هیچکس حق سنگ‌اندازی مقابل سرمایه‌گذاران را ندارد

هیچکس حق سنگ‌اندازی مقابل سرمایه‌گذاران را ندارد

پنجشنبه, 26 دی,1398

هیچکس حق سنگ‌اندازی مقابل سرمایه‌گذاران را ندارد

عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل: 
هیچکس حق سنگ‌اندازی مقابل سرمایه‌گذاران را ندارد
عضو شورای شهر اردبیل گفت: هیچ یک از اعضای شورای شهر مخالف سرمایه‌گذاری نیست و بدون کوچکترین سنگ‌اندازی از سرمایه‌گذاران با الزامات قانونی حمایت می‌کنیم.
حسین افسانه در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: شهرداری برای تمام پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری بهتر است تفاهمنامه را ضمیمه لایحه خود کند تا به صورت دقیق و شفاف این پروژه‌های مشارکتی شکل عملیاتی و اجرایی به خود بگیرد.
وی با بیان اینکه سرمایه‌گذار جدید با 1150 میلیارد تومان منابع در شورابیل طرح‌های گردشگری و نشاط آوری را اجرایی می‌کند که باید این طرح‌ها از پشتوانه کارشناسی و بر مبنای طرح جامع شورابیل برخوردار باشد، خاطرنشان کرد: کسی مخالف سرمایه‌ گذار و اجرای پروژه‌های مشارکتی نیست بلکه قصد ما از بیان ایرادات و اشکالات کار دستیابی به سهولت امر سرمایه‌گذاری است تا بر مبنای طرح و تفاهمنامه پروژه‌های مشارکتی با نظارت کامل شورا به مرحله اجرایی برسد.
عضو شورای شهر اردبیل به الگوهای مختلف برای اجرای پروژه‌های مشارکتی اشاره کرد و گفت: هر سرمایه‌گذاری که بیشترین سهم را برای شهرداری قایل باشد طرح او مورد پذیرش قرار می‌گیرد و ما در کنار آورده سرمایه‌گذار برای خلاقیت و طرح‌های او نیز احترام قایل هستیم.
افسانه روش‌های مختلف جذب سرمایه‌گذار را براساس شیوه‌نامه شهرداری اردبیل یادآور شد و تصریح کرد: در کنار استقبال از طرح سرمایه‌گذاران اخیرا به شیوه فراخوان جذب سرمایه‌گذار همچون انتخاب پیمانکار انجام شده که روش مطلوبی به شمار نمی‌رود و بهتر است به شیوه مذاکره و ابراز علاقمندی سرمایه‌گذار همراهی در اجرای پروژه‌های مشارکتی را شاهد باشیم.
وی با انتقاد از احداث سرویس‌های بهداشتی سیار بیان کرد: مگر اردبیل شهر زلزله‌زده و سیل‌خیزی است که بخواهیم همچون ایام بحرانی در این شهر سرویس بهداشتی سیار راه‌اندازی کنیم.
عضو شورای شهر اردبیل راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی سیار را در شان شهر و شهروندان ندانست و گفت: این سازه‌ها چشم‌انداز خوبی ندارد و همانند سلول انفرادی است که شهروندان به جای راحتی در این فضاها معذب می‌شوند.
افسانه احداث سرویس‌های بهداشتی را وظیفه ذاتی شهرداری برشمرد و تصریح کرد: شهرداران مناطق در احداث سرویس‌های بهداشتی در مناطق شهر دچار قصور و کوتاهی شدند و بهتر است این ضعف و نارسائی‌ها به سرعت رفع شود.
وی بیان کرد: به جای هزینه 100 میلیون تومانی برای راه‌اندازی این سرویس‌های بهداشتی سیار بهتر است با جانمایی مناسب حتی در داخل شهر نسبت به احداث سرویس‌های بهداشتی مناسب و وضوخانه‌ها اقدام کنیم تا گلایه شهروندان به حداقل برسد.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان