نائب رئیس شورای شهر اردبیل: پروژه های عمرانی دستورپذیر نیست

نائب رئیس شورای شهر اردبیل: پروژه های عمرانی دستورپذیر نیست

پنجشنبه, 18 شهریور,1400

نائب رئیس شورای شهر اردبیل: پروژه های عمرانی دستورپذیر نیست

نائب رئیس شورای شهر اردبیل:
پروژه های عمرانی دستورپذیر نیست

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: پروژه های عمرانی روند فنی و تخصصی خود را باید طی کند و پیشرفت آنها دستورپذیر نیست.
میرمحمد سیدهاشمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: اعضای شورای شهر اردبیل بازدیدهای مکرری را از پروژه های شهرداری در یک ماه اخیر انجام دادند که قطعا این فرآیند نتایج ثمربخشی را در پیشرفت پروژه ها به همراه خواهد داشت.

وی حضور اعضای شورای شهر را در کمیسیون های مختلف پررنگ و در بررسی طرح ها و لوایح گسترده و وسیع توصیف و خاطرنشان کرد: موضوعات مختلفی در این کمیسیون ها مطرح شد که از جمله برنامه ریزی برای دفع اصولی و درست پسماند در خروجی شهر اردبیل بود که به دقت موضوعات و مسایل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در مورد آخرین وضعیت پل قدس گفت: در آخرین اطلاعاتی که از مدیران شهرداری گرفتیم پیشرفت مسیر اصلی پروژه 89 درصد گزارش شد به طوری که در یک هفته اخیر 70 تا 100 نفر نیروی کار به این مجموعه اضافه شده تا پیشرفت مطلوبی را در پل قدس شاهد باشیم.

سیدهاشمی بیان کرد: پیمانکار این پروژه مکلف شده تا دهم مهر ماه مسیر اصلی را در عبور و مرور راحت مردم در این مسیر تحویل دهد که انتظار می رود براساس زمانبندی تعیین شده این کار محقق شود.

وی ادامه داد: در اجرای پروژه های عمرانی مسایل فنی و تخصصی بیشتر مدنظر است و عموم مردم و رسانه ها دقت کنند که در تکمیل این پروژه ها روند دستوری کارساز نیست و باید از این فرآیند اجتناب کرد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل مقدم بودن کیفیت اجرای پروژه را بر کمیت روند احداث یادآور شد و بیان کرد: از طول عرشه 685 متری پل قدس 450 متر به شکل 100 درصد تکمیل شده و 130 متر باقی مانده که امیدواریم به سرعت شاهد تکمیل شدن عرشه و آسفالت ریزی این پل ارزشمند باشیم.

سیدهاشمی به سردسیر بودن منطقه و ضرورت هدفگذاری مشخص در بهره برداری به موقع پل قدس اشاره کرد و گفت: شهرداری اردبیل باید تعهدات خود را در مراحل تکمیلی پل قدس انجام داده و پیش بینی های لازم را در این زمینه داشته باشد.

وی تصریح کرد: آسفالت ریزی، روشنایی پل، رنگ آمیزی و همچنین محوطه سازی پیرامونی پل قدس از جمله وظایف شهرداری است که باید در هر دو طرف کار با دقت انجام شده تا به موقع عبور و مرور از خط اصلی این پل را شاهد باشیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در پایان گفت: با توجه به حساسیت تکمیل پل قدس به عنوان مطالبه مردم قرار است پیمانکار پروژه به صورت هفتگی گزارشی را از روند اجرای آن ارائه کند.

انتهای پیام
 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان