مدیریت ضعیف راهنمایی و رانندگی در اردبیل مشهود است

مدیریت ضعیف راهنمایی و رانندگی در اردبیل مشهود است

جمعه, 04 بهمن,1398

مدیریت ضعیف راهنمایی و رانندگی در اردبیل مشهود است

عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل:
مدیریت ضعیف راهنمایی و رانندگی در اردبیل مشهود است
عضو شورای شهر اردبیل گفت: مدیریت ضعیف راهنمایی و رانندگی اردبیل در این زمینه مشهود است در حالی که به شکل ذاتی پلیس راهور باید جلوی ازدحام خودرو و پارک نامناسب آنها را بگیرد.
رحیم آقازاده در جلسه رسمی شهر اردبیل گفت: برخی از سرپرستان خانوارها از روی اجبار و برای تامین معاش خود نسبت به فروش میوه از طریق وانت‌بارها اقدام می‌کنند که البته در این زمینه باید جلوی سودجوئی برخی از مغازه‌داران و افرادی که از این موقعیت سوءاستفاده می‌کنند، جلوگیری شود.
وی خاطرنشان کرد: ما قبول داریم برخی از افراد با خرید چندین وانت و نیسان و حتی از روستاهای اطراف و شهرهای همجوار اقدام به فروش میوه و تره‌بار به صورت سیار می‌کنند که با شناسایی نیازمندان می‌توان در قالب بازارچه‌های محلی آنها را سروسامان داد.
آقازاده اصلی‌ترین مسئولیت در ساماندهی وانت‌بارهای سیار را متوجه پلیس راهور دانست و اظهار کرد: مدیریت ضعیف راهنمایی و رانندگی اردبیل در این زمینه مشهود است در حالی که به شکل ذاتی پلیس راهور باید جلوی ازدحام خودرو و پارک نامناسب آنها را گرفته و اجازه ندهند به شکل انباشت شده نیسان و وانت‌بار در کنار خیابان‌ها و معابر اصلی ترافیک ایجاد کنند.
عضو شورای شهر اردبیل خاطرنشان کرد: انتظار این است که استانداری و فرمانداری اردبیل نیز با احساس مسئولیت در این زمینه ورود پیدا کنند تا شورا و شهرداری با تامین مکان و راه‌اندازی بازارچه‌های محلی بتوانند کسبه را در این مجموعه ساماندهی کرده و فضای کار و تلاش برای آنها فراهم آید.
آقازاده همچنین با انتقاد از تصمیم‌گیری کمیته انطباق فرمانداری اردبیل در ارتباط با طرح‌ها و لوایح مصوب شورای شهر تصریح کرد: این مجموعه به آسانی و بدون بررسی کارشناسی طرح‌ها و لوایح را رد کرده و یا بر آنها ایراد می‌گیرد که به نظر می‌رسد این کار سنگ‌اندازی در برابر تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات شورای شهر است.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان