فاضلاب شهری یکی از مشکلات اساسی شهروندان عزیز اردبیل است

فاضلاب شهری یکی از مشکلات اساسی شهروندان عزیز اردبیل است

ﺳﻪشنبه, 16 شهریور,1400

فاضلاب شهری یکی از مشکلات اساسی شهروندان عزیز اردبیل است

سلامت صفری عضو شورای شهر اردبیل

سلامت صفری عضو شورای شهر اردبیل :  فاضلاب شهری یکی از مشکلات اساسی شهروندان عزیز است.

نشست مشترک  با حضور مدیر آب و فاضلاب شهر اردبیل  با اعضاء شورا در صحن  شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار شد . 

سلامت صفری در نشست مشترک مسئولان آبفای با اعضای شورای شهر اردبیل گفت : شورای اسلامی شهر اردبیل  و شهرداری اردبیل برای حل مشکلات فاضلاب شهری با تمام قوا آماده  همکاری با  شرکت آب و فاضلاب شهری می باشد .

 وی نبود فاضلاب شهری بهداشت شهروندان را تهدید می کند خاطر نشان کرد و افزود :  با برگزاری جلسات  هماهنگی بین شورا شهر ، شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در راستایی حل مشکلات فاضلاب   امیدواریم نتایج حاصل از آن در جهت تسریع روند اجرای پروژه شود. 

سلامت صفری  در ادامه گفت : به استناد ماده ۸۰ و بند های ۲ و ۵ قانون شورا مامی‌توانیم از محل تبصره ۳ ، هزینه حفاری تهیه طرح توسط شورای شهر  و ارسال به هیئت دولت یا مجلس جهت بهره مندی از منابع دولتی و از همه مهمتر با برنامه‌ریزی و مشارکت مردمی برای پیگیری و حل آن بخشی از مشکلات فاضلاب شهری همکاری لازم با مسئولین مربوطه داشته باشیم.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: با توجه به مراجعه مکرر همشهریان و درخواست‌های مردمی قرار شد با هماهنگی و همکاری آب و فاضلاب شهری در راستای حل مشکل توسعه فاضلاب و اصلاح شبکه قدم‌ها و گام‌های موثری برداشته شود.


وی همچنین به همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر آبفای استان با شورا و شهرداری اشاره و اضافه کرد: در سایه این تعامل بسیاری از موانع و مشکلات در حوزه آب و فاضلاب از سر راه مردم برداشته شده و با ممانعت از دوباره‌کاری‌ها در حفاری‌ آسفالت‌ریزی زمینه جلب رضایت مردم فراهم می‌آید.


 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان