شورا نباید در مسئولیت تصمیم‌گیری عقب‌نشینی کند

شورا نباید در مسئولیت تصمیم‌گیری عقب‌نشینی کند

دوشنبه, 12 خرداد,1399

شورا نباید در مسئولیت تصمیم‌گیری عقب‌نشینی کند

عضو شورای شهر اردبیل:

عضو شورای شهر اردبیل:
شورا نباید در مسئولیت تصمیم‌گیری عقب‌نشینی کند
عضو شورای شهر اردبیل گفت: شورا در انجام ماموریت خود به نمایندگی از مردم حق عقب‌نشینی از حوزه تصمیم‌گیری و نظارت را ندارد.
رحیم آقازاده در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ما نیازمند به یک پل ارتباطی قوی بین شورا و شهرداری هستیم تا با انتخاب این رابط مطمئن در عرصه تصمیم‌گیری و اجرا به درستی عمل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امحای درست و مناسب زباله یکی از دغدغه‌های جدی شورا و شهرداری در سال‌های اخیر بوده ولی به نظر می‌رسد اراده‌ای قوی برای رفع این معضل وجود ندارد و ما بیش از این باید از ظرفیت سرمایه‌گذاران فعال و مشارکت کننده استفاده کنیم.
عضو شورای شهر اردبیل افزود: شورا باید در تصمیم‌گیری مستقل و به دور از کمک سایر مجموعه‌ها و حتی دخالت آنها عمل کند و این کسر شان پارلمان محلی است که دیگران برای آن دیکته بنویسند.
آقازاده بیان کرد: نباید با برخی اقدامات نسنجیده بهانه دست دیگران بدهیم بلکه با یک مدیریت درست و تصمیم‌گیری قاطع می‌توان در این حوزه دقیق عمل کرد.
وی اقدام به موقع و تصمیم‌گیری بهنگام را بسیار ضروری دانست و گفت: باید فاصله تصمیم‌گیری‌ها و حوزه اجرا را به حداقل برسانیم چرا که خوشایند شورا نیست که اراده‌ای برای حل معضل پسماند و نخاله‌های ساختمانی وجود نداشته باشد. 
عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: با یک مدیریت و احساس مسئولیت می‌توان در این حوزه اقدامی دقیق انجام داد و نواقصات را نیز رفع کرد.
آقازاده اظهار کرد: به جای ابطال پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکت بهتر است با یک تصمیم‌گیری درست پشتیبانی خود را از متولیان امر انجام دهیم و زیاد امیدوار به حمایت‌های دولتی نباشیم.
آقازاده خاطرنشان کرد: در پروژه پل قدس دو سال است که منتظر اعتبارات دولتی و سفر رئیس جمهور هستیم ولی اینگونه رفتارها جز تلف کردن وقت نتیجه‌ای به همراه ندارد و اخیرا نماینده جدید اردبیل در مجلس پیگیری لازم را از بانک شهر انجام داده تا تسهیلات به این پروژه پرداخت شود.
وی به گزارش حسابرسی و بیان نظرات اصلاحی در بندهای مختلف رسیدگی به حساب و کتاب شهرداری و سازمان‌های تابعه اشاره کرد و افزود: با یک تعامل مثبت می‌توان بندهای دارای ایراد را اصلاح و حرکت درست را در این زمینه مورد توجه قرار داد.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان