شهرداری کارهای درمان را به متولی‌اش بسپارد

شهرداری کارهای درمان را به متولی‌اش بسپارد

پنجشنبه, 12 تیر,1399

شهرداری کارهای درمان را به متولی‌اش بسپارد

عضو شورای شهر اردبیل:

عضو شورای شهر اردبیل:
شهرداری کارهای درمان را به متولی‌اش بسپارد
عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل به جای راه‌اندازی مرکز جامع سلامت به عنوان یک کار تخصصی بهتر است کارهای عمرانی و زیربنایی را در محله گلمغان انجام دهد.
رویا کنعانی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با اعلام مخالفت با لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر راه‌اندازی مرکز جامع سلامت در گلمغان اظهار کرد: هرچند ماهیت کار مطلوب و عامه پسند است اما محله گلمغان که جزو مناطق کم برخوردار است، نیاز بیشتری به عمران و آبادانی دارد که شهرداری در حیطه وظایف و اختیارات خود باید آن را انجام دهد.
وی خاطرنشان کرد: ما باید کارهای تخصصی به ویژه در حوزه درمان و بهداشت را به متولیان اصلی خود واگذار کنیم و اهالی این منطقه منتظر دریافت خدمات عمرانی، زیربنایی و رفاهی مناسب هستند تا از گرفتاری‌هایی که از آن می‌نالند، رهایی پیدا کنند.
عضو شورای شهر اردبیل به زوایای مختلف راه‌اندازی این مرکز در قالب یک کلینیک تخصصی اشاره کرد و گفت: مدیریت مرکز جامع سلامت و جذب نیرو در این مجموعه خود مسایل پیرامونی متعددی را به دنبال خواهد داشت و معلوم نیست هزینه تحمیل شده به شهرداری از بابت ارائه این خدمات چگونه می‌خواهد جبران شود.
کنعانی بیان کرد: بهتر است موضوع مدیریت در این مرکز و نحوه کسب درآمد – هزینه در آن به درستی و با دقت بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا اگر هم می‌خواهیم کار خارج از توان شهرداری انجام دهیم نسبت به آن آمادگی بیشتری داشته باشیم.
وی افزود: تعدادی از شهروندان در گلمغان شرایط سختی را در امرار معاش سپری می‌کنند و حتی ساخت و ساز آنها با مشکلاتی روبروست و این در حالی است که ما به جای حل این مشکلات به سراغ راه‌اندازی مرکز جامع سلامت می‌رویم.
عضو شورای شهر اردبیل پیشنهاد کرد؛ از این ساختمان به عنوان یک مجموعه فرهنگی و ورزشی با هدف سرگرم کردن جوانان و تامین اوقات فراغت آنها استفاده شود و شورا نیز در کنار شهرداری به این امر کمک خواهد کرد.
کنعانی تصریح کرد: تجهیز مرکز جامع سلامت خود یک امر تخصصی است و هزینه‌بر بوده و به این راحتی شهرداری نمی‌تواند در اداره آن به صورت تخصصی عمل کند.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان