شهرداری بسیاری از مصوبات شورا را اجرا نکرده است

شهرداری بسیاری از مصوبات شورا را اجرا نکرده است

پنجشنبه, 05 تیر,1399

شهرداری بسیاری از مصوبات شورا را اجرا نکرده است

عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل:
شهرداری بسیاری از مصوبات شورا را اجرا نکرده است
عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل در این سه سال اکثر مصوبات شورای شهر را اجرا نکرده و همچنان معلق و بی‌سرانجام مانده است.
یعقوب هاشمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تاکید بر ضرورت اجرای مدیریت یکپارچه شهری اظهار کرد: آب و فاضلاب شهری در این زمینه همراهی خوبی را با شورا و شهرداری داشته و بخش عظیمی از تعهدات خود را در قالب اجرا و توسعه فاضلاب و انشعابات آب انجام داده است.
وی خاطرنشان کرد: به جای ایرادگیری از آب و فاضلاب بهتر است شهردار منتخب خودمان را مورد بازخواست قرار دهیم که در این سه سال به بسیاری از مصوبات شورا عمل نکرده و یا نسبت به آن بی‌توجهی کرده است.
دبیر شورای شهر اردبیل افزود: سوال ما این است که چر شهرداری بسیاری از این مصوبات را عمل نکرده و همچنان مردم انتظار دارند در مناطق مختلف شهر توسعه و امر عمران و آبادانی با قوت ادامه یابد.
هاشمی بیان کرد: بخشی از تعهداتی را که شهرداری در کنار آب و فاضلاب باید در جابجایی تاسیسات فاضلاب در ورودی شهر انجام می‌داد، به درستی عمل نکرده و ما انتظار داریم در این فصل گرم سال این امر بدون تاخیر انجام شده تا ساکنان منطقه کمتر با بوی نامطبوع و تعفن‌آور گله‌مند باشند.
وی ادامه داد: عمده پروژه های مشارکتی و طرح‌های مصوب در شورای شهر که شهرداری باید در این سه سال انجام می‌داد، معطل مانده و متاسفانه شهرداری با گرفتار شدن در روزمرگی‌ها از عمده فعالیت‌های اصلی و توانمندی‌هایی که در این زمینه باید ارائه کند، غفلت کرده است.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان