شهرداری اطلاعات مالی و فنی پل قدس را از شورا دریغ نکند

شهرداری اطلاعات مالی و فنی پل قدس را از شورا دریغ نکند

پنجشنبه, 25 اردیبهشت,1399

شهرداری اطلاعات مالی و فنی پل قدس را از شورا دریغ نکند

دبیر شورای شهر اردبیل

دبیر شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل باید گزارش فنی و مالی دقیقی از پروژه پل قدس ارائه کند که تاکنون از این امر امتناع کرده است.

یعقوب هاشمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: وضعیت پل قدس از لحاظ مالی و فنی مبهم و نامشخص است و ضرورت دارد در کنار گزارش هفتگی و ماهانه از روند احداث این پروژه شهرداری اطلاعات کامل فنی و مالی را نیز در اسرع وقت اعلام کند.

وی خاطرنشان کرد: در تذکر کتبی به شهردار این موضوع را گوشزد کردم و این حق اعضای شورای شهر است که از بدهی و وضعیت مالی و فنی این پروژه مهم آگاه باشند.

دبیر شورای شهر اردبیل ادامه داد: در کارهای فنی نمی‌توان از سایر سیستم‌ها الگوبرداری کرد چرا که تنوع کار در این حوزه زیاد است اما می‌توانیم از الگوهای برتر در راستای اجرای پروژه‌ها استفاده کنیم.

هاشمی بیان کرد: شهرداری باید تمام پارامترها را در طراحی و اجرای پروژه‌های عمرانی مدنظر قرار دهد تا برجسته‌ترین الگوها مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: هرچند وضعیت ما متفاوت از سایر کلانشهرها به ویژه تهران است اما بنده با کلیات این لایحه موافقم چرا که می‌توانیم از طرح‌های موفق در شهرداری تهران استفاده کرده تا با یک هدفگذاری مناسب طرح را به پیش ببریم.

دبیر شورای شهر اردبیل حمایت شورا و شهرداری را از کسبه و اصناف در ایام کرونا یادآور شد و تصریح کرد: با ارائه تخفیف در عوارض و سایر دریافتی‌های شهرداری سعی‌مان بر این است تا فعالان اقتصادی سرپا ایستاده و مورد حمایت قرار گیرند.

انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان