حسابرسی به معنای مچ‌گیری نیست

حسابرسی به معنای مچ‌گیری نیست

دوشنبه, 12 خرداد,1399

حسابرسی به معنای مچ‌گیری نیست

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل:

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل:
حسابرسی به معنای مچ‌گیری نیست


رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل گفت: حسابرسی به منزله مچ‌گیری نیست بلکه شفاف‌سازی عملکرد شهرداری است.


یعقوب عزیززاده در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در دستگاه‌های دولتی عملیات حسابرسی انجام نمی‌شود اما مبنای کار شهرداری به گونه‌ای است که این عملیات قابل انجام است در حالی که بنده معتقدم در شهرداری نیز نباید حسابرسی انجام شود.


وی اظهارنظر حسابرسی سالانه را مبنی بر مردودی و مشروط بودن عملکرد مالی شهرداری تاسف‌آور خواند و خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی آبروی ما در خطر است و در عمده بندها عدم دسترسی به اطلاعات قید شده است.

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل با انتقاد از افرادی که عملیات حسابرسی را با بازرسی یکسان دیده و تفکیکی برای آن قایل نیستند، گفت: حسابرسی به منزله مچ‌گیری نیست بلکه بیان شفاف عملکرد است.


عزیززاده افزود: در چنین شرایطی که نتیجه حسابرسی 96 اعلام شده جایگاه شهرداری زیرسوال رفته و با این بندهای مردودی و مشروط مردم به جای اعتماد به ما به دنبال تمسخر خواهند بود.


وی بیان کرد: شهرداری نباید به عنوان یک موسسه تابع قانون تجارت دیده شود چرا که در این صورت سود و زیان آن باید مشخص و معلوم باشد.


رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل در مورد لایحه شهرداری مبنی بر مشارکت سرمایه‌گذار در پروژه تولید سوخت جامد از زباله شهر اردبیل تصریح کرد: بعد از گذشت یک سال این قرارداد برای تائید نهایی به تصویب اعضای شورای شهر رسید تا با یک اقدام به موقع مدیریت درستی را در بخش پسماند و نخاله‌های ساختمانی شاهد باشیم.


انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان