تیم کارشناسی مشکلات پیاده‌راه عالی ‌قاپو را بررسی کنند

تیم کارشناسی مشکلات پیاده‌راه عالی ‌قاپو را بررسی کنند

پنجشنبه, 26 دی,1398

تیم کارشناسی مشکلات پیاده‌راه عالی ‌قاپو را بررسی کنند

رئیس شورای شهر اردبیل:

رئیس شورای شهر اردبیل:
تیم کارشناسی مشکلات پیاده‌راه عالی ‌قاپو را بررسی کنند.
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: با توجه به گلایه کسبه و اهالی پیاده‌راه عالی قاپو تیم کارشناسی از شهرداری اردبیل باید مشکلات به وجود آمده و نارسائی‌ها را به صورت دقیق بررسی کرده و راه حل مناسبی را برای حل آن پیدا کنند.
علیرضا پوستی در نودمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تسلیت ایام فاطمیه و تسلیت درگذشت عده‌ای از هموطنان در حادثه هوایی پرواز اوکراین اظهار کرد: سیل ویرانگری سیستان و بلوچستان را فراگرفته و اهالی این منطقه به کمک‌های مردمی نیازمند هستند و مردم شریف اردبیل نیز،همچون همیشه در کمک‌رسانی به هموطنان سیل زده، بایستی نقش پیش‌رویی را ایفا کنند. شهرداری و شورای شهر اردبیل نیز در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود

وی به مراجعه مکرر کسبه پیاده‌راه عالی قاپو به شورای شهر اشاره و خاطرنشان کرد: کسبه از کسادی بازار خود گله‌مند هستند، هر چند که در ایام تابستان این مسیر شلوغ و پرتردد است اما در زمستان کسادی خرید و فروش و رفت و آمد کم اهالی مشکلاتی را برای بازاریان به وجود آورده که از شهردار نحترم اردبیل درخواست می‌کنیم تیمی را مامور بررسی کارشناسی موضوع کنند تا راه حل مناسبی برای حل این مشکل ارائه نمایند.
رئیس شورای شهر اردبیل عدم دسترسی آتش‌نشانی و اورژانس را به این نقطه از شهر یادآور شد و گفت: اگر حادثه‌ای در این پیاده‌راه برای همشهریان رخ دهد امکان تردد و عبور و مرور وسایط امدادرسان و آتش‌نشانی فراهم نیست و باید فکری به حال این مواقع اضطراری کنیم.

پوستی با اشاره به استقبال سرمایه‌گذاران از مجموعه شورابیل برای اجرای پروژه‌های مشارکتی بیان کرد: در صدور مجوزها و همراهی سرمایه‌گذاران باید به نحوی عمل کنیم تا آنها از بروکراسی اداری خسته و کلافه نشده و روند کار تسهیل شود.
وی ادامه داد: در نودمین جلسه رسمی شورای شهر چندین پروژه مشارکتی و سرمایه‌گذاری نظیر برج شورابیل، احداث مجتمع مسکونی – تجاری پیله‌سحران و راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی پیش ساخته مطرح شد که این طرح‌ها با نظر مساعد اعضای شورای شهر مواجه شد.

رئیس شورای شهر اردبیل طرح پیشنهادی اعضای شورای شهر برای نامگذاری یکی از خیابان‌ها و یا میادین و بزرگراه‌های شهر اردبیل به نام متبرک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را یادآور شد و بیان کرد: با هماهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مقرر شد تا بزرگراه شهدا یا پروژه پل قدس به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شود تا یاد و نام این دلاور عرصه‌های جهاد و شهادت به نیکی به یادگار بماند.
پوستی تصریح کرد: پیشنهاد اینجانب نامگذاری بزرگراه شهدا و پروژه پل قدس بصورت همزمان بنام مبارک این شهید والامقام بود زیرا نامگذاری پروژه نیمه تمام پل قدس به اسم سردار حاج قاسم سلیمانی انگیزه‌ای مضاعف به شورا و شهرداری خواهد بخشید تا به احترام این شهید سرافراز اسلام پروژه نیمه تمام پل قدس را هرچه سریعتر تکمیل و تحویل مردم شریف اردبیل شود.
وی از شهردار اردبیل خواست؛ به تناسب این نامگذاری نسبت به نصب تابلو در بزرگراه شهدا و پروژه پل قدس به نام سردار شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی اقدام کرده و مقدمات ساخت و نصب تندیس و المان این سردار سرافراز اسلام را در مکانی مناسب، فراهم آورد.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان