تعرفه 99 افزایش چشمگیری ندارد

تعرفه 99 افزایش چشمگیری ندارد

جمعه, 11 بهمن,1398

تعرفه 99 افزایش چشمگیری ندارد

عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل:
تعرفه 99 افزایش چشمگیری ندارد
عضو شورای شهر اردبیل گفت: تعرفه سال 99 شهرداری اردبیل افزایش چندانی ندارد و سعی بر این بوده تا مشکلات و معضلات اقتصادی مردم در تدوین تعرفه مورد توجه قرار گیرد.
حسین افسانه اظهار کرد: تعرفه سال 99 و در بخش ارزش منطقه‌ای 14 درصد و حمل و نقل 5 درصد افزایش نشان می‌دهد ولی با توجه به شرایط اقتصادی مردم عوارض محلی و منطقه‌ای شهر اردبیل در سال آینده هیچگونه افزایش نیافته است.
وی دلیل افزایش عوارض منطقه‌ای را در برخی از مناطق شهری در تعرفه سال آینده جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و تخلفات رخ داده در این بخش دانست و خاطرنشان کرد: تخفیف خانواده‌های شهدا، ایثارگران و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تا 15 درصد افزایش یافته تا در عوارض آنها اعمال شود.
عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: قبلا اعتبارات بخش هزینه‌ای 40 و بخش عمرانی 60 درصد در بودجه پیش‌بینی شده بود که امسال نیمی از اعتبارات عمرانی و نیم دیگر جاری است که دلیل آن اعمال هزینه‌های خدمات شهری نظیر رفت و روب، جمع‌آوری و دفن زباله، نگهداری فضای سبز و حقوق و دستمزد در این حوزه است که به بخش جاری افزوده شده است.
افسانه گفت: شورای شهر به سرعت متمم بودجه را در روزهای آینده بعد از تصویب نهایی تعرفه آغاز خواهد کرد تا ما از تحقق بودجه 98 و 250 میلیارد تومان متمم ارائه شده در بخش‌های مختلف مطلع شده و در جریان آن قرار گیریم.
وی بیان کرد: بعید به نظر می‌رسد همه اعتبارات پیش‌بینی شده در سالجاری تحقق یافته باشد و بعد از بررسی متمم باید گفت در سرفصل‌های مختلف چه پروژه‌هایی اجرایی شده و چه طرح‌هایی نیز بر زمین مانده است.
انتهای پیام/

 

 

 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان