تجلیل از نخبگان نباید در حد شعار و وعده بماند

تجلیل از نخبگان نباید در حد شعار و وعده بماند

چهارشنبه, 02 مهر,1399

تجلیل از نخبگان نباید در حد شعار و وعده بماند

 عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل:
تجلیل از نخبگان نباید در حد شعار و وعده بماند
عضو شورای شهر اردبیل گفت: تجلیل از نخبگان در همه عرصه‌ها از سوی شورا و شهرداری نباید در حد حرف و وعده باقی بماند بلکه در این زمینه باید به سرعت اقدامی عملی انجام شود.
علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام بی‌ادعا حماسه‌هایی را خلق کردند که برای همیشه در تاریخ این کشور ماندگار است.
عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به طرح پیشنهادی اعضای شورای شهر در تجلیل از نخبه علمی و برترین چهره کنکور سراسری اشاره کرد و گفت: اعضای شورای شهر در این تشویق و ترغیب پیشقدم شدند تا انگیزه مضاعف به نوجوانان و کنکوری‌های سال بعد داده شود تا موفقیت‌های بیشتری را در عرصه‌های علمی شاهد باشیم.
غریبی بیان کرد: قهرمانان ملی ما باید در همه عرصه‌ها مورد حمایت و تشویق مادی و معنوی قرار گیرند تا نسل‌های آینده با مشاهده این ارج و قرب بتوانند در این زمینه با توان مضاعف حاضر شوند.
وی ادامه داد: شورا و شهرداری در سال‌های گذشته از قهرمانان ورزشی، علمی و هنری تجلیل‌هایی را داشته اما به برخی از وعده‌ها عمل نشده که بهتر است شورا و شهرداری به این وعده‌های بر زمین مانده عمل کنند.
عضو شورای شهر اردبیل نمونه این تجلیل‌ها و تقدیرها را مربوط به قهرمان ورزشی سعید علی حسینی، جواهری، سعید محمدپور و انصاری‌فرد اعلام کرد و افزود: متاسفانه تاکنون به وعده‌های داده شده برای قدردانی از این قهرمانان و پهلوانان در عرصه‌های مختلف عمل نشده که انتظار می‌رود به سرعت زمینه تحقق این وعده‌ها فراهم آید.
غریبی اضافه کرد: شایسته است از سیدامیر سیدشنوا نیز به عنوان قهرمان علمی به سرعت و در هفته‌ آینده تجلیل شود و تا به تناسب وسع و توان شورا و شهرداری به شکل مادی و معنوی تجلیل انجام شده تا برای آینده زمینه شرمندگی به وجود نیاید.
وی هدف از این تقدیرها و تجلیل‌ها را الگوسازی و نشان از ارادت مسئولان و متولیان شهری در ارج نهادن به نخبگان علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری دانست و گفت: متاسفانه در سال‌ گذشته پارسا خائف برای تجلیل و تقدیر شایسته از طرف شورا و شهرداری دعوت نشد و به جای آن مسئولان استان همجوار به این تجلیل اقدام کردند که این امر غفلت و بی‌توجهی ما را نشان می‌دهد.
عضو شورای شهر اردبیل در پایان اظهار کرد: هرچند این قهرمانان دغدغه مالی و یا نیاز مادی ندارند اما این تشویق و ترغیب معنوی و مادی می‌تواند برای سایرین انگیزه‌بخش باشد تا با تلاش بیشتر برای استان افتخارآفرینی کنند.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان