بودجه 855 میلیارد تومانی 1400 به تصویب رسید

بودجه 855 میلیارد تومانی 1400 به تصویب رسید

پنجشنبه, 28 اسفند,1399

بودجه 855 میلیارد تومانی 1400 به تصویب رسید

رئیس شورای شهر اردبیل

رئیس شورای شهر اردبیل: 
بودجه 855 میلیارد تومانی 1400 به تصویب رسید 
اردبیل- رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بودجه ارائه شده توسط شهرداری اردبیل در جلسات کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر اردبیل مورد بررسی قرار گرفت تا در نهایت بودجه 855 میلیارد تومانی سال آینده به تصویب نهایی رسید. 
جواد انصاری در یکصد و چهلمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: اعضای شورای شهر بعد از برگزاری 30 جلسه صبح و عصر در یک ماه اخیر سعی کردند تا بودجه سال 1400 را در ابعاد مختلف مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهند تا در نهایت بودجه به تصویب رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شد. 
وی تصریح کرد: در کنار بررسی بودجه سال آینده اعضای شورای شهر متمم بودجه سال 99 را نیز مورد بررسی قرار دادند تا در نهایت متمم با 620 میلیارد تومان به تصویب رسید. 
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با این اعتبارات ما در سال آینده در خدمت همشهریان خواهیم بود تا خدمات شایسته‌ای را مجموعه شورا و شهرداری به هموطنان ارائه کند. 
انصاری پیشنهاد شهرداری را در بودجه سال آینده یک‌هزار میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: اعضای شورای شهر با بررسی دقیق بودجه این رقم را به 855 میلیارد تومان مصوب کردند تا در نهایت با این اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی بتوان کارها را به پیش برد. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: 360 میلیارد تومان از این اعتبارات هزینه‌ای و جاری بوده و 495 میلیارد تومان نیز عمرانی و خدماتی خواهد بود. 
انصاری با تبریک روز شهردار به شهردار اردبیل و مجموعه زحمتکش توسعه عمران و آبادانی شهر اضافه کرد: امیدواریم شهردار اردبیل در سال آینده نیز با توان و قدرتی مضاعف با تکیه بر پرسنل و مجموعه نیروی انسانی توانمند خود بتواند در همه حوزه‌ها شایسته عمل کند. 
وی با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) و امام سجاد (ع) بیان کرد: این ایام به نام روز پاسدار و جانباز نامگذاری شده که جا دارد از مجاهدت این نیروهای خدوم انقلاب قدردانی کنیم. 
انصاری از تلاش یک ساله اصحاب رسانه در انعکاس اخبار شورای شهر قدردانی کرد و ادامه داد: امیدواریم در سال آینده نیز خبرنگاران فعال استان با حضور در پارلمان محلی ما را در ارائه خدمات بیشتر به همشهریان کمک کنند. 
وی از زحمات همکاران خود یعقوب عزیززاده، علیرضا پوستی و رویا کنعانی قدردانی کرد و گفت: بنا به دلایلی این اعضا در انتخابات ششمین دوره شورای شهر اردبیل ثبت‌نام نکردند که امیدواریم در پست‌های جدید موفق بوده و اعضای جدید شورای شهر بتوانند در مسیر خدمت‌رسانی به مردم آماده باشند. 
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل همچنین با تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز به همشهریان اظهار کرد: در شرایط خاص کرونا بهتر است از دید و بازدیدهای منزل به منزل پرهیز شده و به نوعی بسیاری از برنامه‌ها و آیین‌های اهالی اردبیل در این روزها به خاطر شرایط کرونا تعطیل شده و تجمعات را به حداقل برسانیم. 
در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای ویژه از زحمات و تلاش‌های حمید لطف‌اللهیان به عنوان شهردار اردبیل تجلیل و قدردانی شد.

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان