بازگشت اراضی اشغالی قره باغ به خاک مسلمانان مبارک باد.

بازگشت اراضی اشغالی قره باغ به خاک مسلمانان مبارک باد.

جمعه, 30 آبان,1399

بازگشت اراضی اشغالی قره باغ به خاک مسلمانان مبارک باد.

 عضو شورای شهر اردبیل


عضو شورای شهر اردبیل:
بازگشت اراضی اشغالی قره باغ به خاک مسلمانان مبارک باد.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: خرید و فروش دکه‌های مطبوعاتی که در اختیار شهرداری است، غیرقانونی محسوب می‌شود.
علیرضا پوستی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با انتقاد از خرید و فروش دکه‌های مطبوعاتی به شکل غیرقانونی و با قیمت سرسام‌آور در اردبیل اظهار کرد: در حالی که شهرداری با قیمت بسیار نازل و پایین این دکه‌ها را اجاره داده اما شاهد خرید و فروش غیرقانونی دکه‌ها و دست به دست شدن آنها هستیم که باید شهرداری جلوی این کار را بگیرد.
وی تصریح کرد: خبرها حکایت از اجاره ماهانه پنج تا 10 میلیونی دکه‌ها و خرید و فروش میلیاردی این فضاها دارد که به هیچ وجه صحیح و درست به نظر نمی‌رسد و شایسته است هر چه سریعتر شهرداری در یک طرح مناسب دکه‌های مطبوعاتی را ساماندهی کرده و در واگذاری آنها تجدید نظر کند.
عضو شورای شهر اردبیل گفت: باید بیشترین سهم از این امر به حساب شهرداری و عائدی شهر شود نه اینکه عده‌ای دلال بخواهند از این محل برای خود کیسه‌ای بدوزند.
پوستی همچنین با گرامیداشت هفته بسیج و آزادسازی خاک قره‌باغ توسط جمهوری‌ آذربایجان خاطر نشان کرد: ما خوشحالیم که با بازگشت اراضی اشغالی قره باغ به خاک مسلمانان، توقف جنگ در منطقه و آتش بس رخ داده است.

وی در ادامه به سقف بهره‌مندی کارکنان شهرداری از تخفیف صدور پروانه اشاره کرد و افزود: سقف بهروه وری سالانه بر اساس تعرفه مشخص است،بایستی درصد استفاده هر پرسنل از این سقف مشخص شود،تا اگر همکاری، به میزان صد درصد استفاده نکرده،بتواند در سالهای عادی استفاده نماید.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان