المان مدافعان سلامت در اردبیل رونمایی می‌شود

المان مدافعان سلامت در اردبیل رونمایی می‌شود

شنبه, 24 آبان,1399

المان مدافعان سلامت در اردبیل رونمایی می‌شود

نائب رئیس شورای شهر اردبیل

نائب رئیس شورای شهر اردبیل:
المان مدافعان سلامت در اردبیل رونمایی می‌شود
نائب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: شورای شهر اردبیل در تجلیل و تکریم از مدافعان سلامت در ایام کرونا المان این جان برکفان عرصه سلامت را در پارک مقابل بیمارستان امام خمینی شهر اردبیل رونمایی خواهد کرد.
زهرا قدیمی اظهار کرد: براساس مصوبه شورای شهر و با تلاش شهرداری اردبیل این تندیس و المان آماده شده تا با نصب در مقابل بیمارستان امام خمینی شهر اردبیل به صورت رسمی رونمایی شود.
وی خاطرنشان کرد: قرار است همزمان با روز ولادت حضرت زینب (س) که به نام روز پرستار نامگذاری شده این المان که یادآور فداکاری و تلاش دلسوزانه مدافعان سلامت است، در اردبیل رونمایی شده و زینت‌بخش ابن منطقه از شهر اردبیل شود.
نائب رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: در هشت ماه اخیر کادر درمانی اعم از پزشکان، پرستاران و بهیاران بیشترین زحمات را در صیانت و حفاظت از جان مردم در برابر بیماری منحوس کرونا داشتند که اعضای شورای پنجم شهر اردبیل به نوبه خود با حضور در مراکز بیمارستانی و مناسبت‌های مختلف تجلیلی را از این نیروهای خدوم داشتند.
قدیمی بیان کرد: امیدواریم این اقدامات گامی هرچند کوچک در پاسداشت زحمات مدافعان سلامت باشد تا آنها در ادامه مسئولیت و ماموریت خطیر خود بتوانند با قوت قلب بیشتر در عرصه خدمت‌رسانی به مردم حضور یابند.
انتهای پیام

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان