ارائه تخفیف 30 درصد برای شهروندان خوش حساب

ارائه تخفیف 30 درصد برای شهروندان خوش حساب

پنجشنبه, 15 آبان,1399

ارائه تخفیف 30 درصد برای شهروندان خوش حساب

رئیس شورای شهر اردبیل

رئیس شورای شهر اردبیل خبر داد 
ارائه تخفیف 30 درصد برای شهروندان خوش حساب 
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: به میمنت هفته وحدت و گرامیداشت هفته بسیج، شورا و شهرداری اردبیل تخفیف 30 درصد در پرداخت عوارض برای شهروندان خوش حساب در نظر گرفته است.
جواد انصاری در یک‌صد و بیست و ششمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک هفته فرهنگ عمومی اظهار کرد: پژوهشکده شورای شهر اردبیل باید در سال آخر پارلمان محلی راه‌اندازی شود تا از ظرفیت آن در جهت اجرای برنامه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی بیش از گذشته استفاده شود.
وی به مصوبه امروز شورای شهر مبنی بر اعمال تخفیف 30 درصد و کاهش عوارض شهروندان تصریح کرد: به میمنت هفته وحدت و همچنین در آستانه هفته بسیج این تخفیف برای شهروندان خوش حساب اعمال خواهد شد تا زمینه درآمدزایی بیشتر شهرداری از محل پرداخت عوارض فراهم آید.
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: شورای شهر با این لایحه شهرداری موافقت کرد تا پرداختی‌های شهروندان با تخفیف 30 درصد انجام شود که البته در این لایحه جرایم ماده 100 و تهاتر غیرهمنام استثنا شده و تخفیفی در این زمینه اعمال نخواهد شد.
انصاری در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شورا و شهرداری در طول سال در چند نوبت با اعمال تخفیف تلاش می‌کنند تا در کنار افزایش رفاه و برآورده کردن مطالبه شهروندان به نوعی به درآمدزایی شهرداری نیز کمک کرده و زمینه افزایش ارائه خدمات فراهم کنند.
وی از حضور معاون خدمات شهرداری اردبیل در کمیسیون رفع مزاحمت خبر داد و اضافه کرد: البته اعضای شورای شهر از فعالیت‌های معاونت خدمات شهری برخی گلایه‌ها و خواسته‌های به حق شهروندان را مطرح کردند که امیدواریم شاهد اجرای درست طرح‌‌های ارایه شده در راستای رفت و روب شهری و همچنین مدیریت پسماند به ویژه تفکیک زباله‌های خشک باشیم.
رئیس شورای شهر اردبیل به همکاری و همراهی شورا و شهرداری در ساخت مجتمع‌های اقدام ملی مسکن اشاره کرد و ادامه داد: مقرر شد شورا و شهرداری 40 درصد تخفیف در صدور پروانه ساخت اعمال کند تا ساخت واحدهای مسکن اقدام ملی در اردبیل شروع شود.
انصاری در ادامه سخنان خود تصریح کرد: 540 واحد به همت ستاد اجرایی امام در خیابان کارگر، داروپخش و شهرک اندیشه احداث می‌شود که مقرر شد شهرداری در اولین فرصت به تناسب پرداختی پیمانکار نسبت به اعمال تخفیف 40 درصدی در صدور پروانه اقدام لازم را انجام دهد.
وی به کمک‌های شورا و شهرداری به نهادهای عمومی و همچنین مؤسسات عام‌المنفعه اشاره کرد و گفت: هر چند این کمک‌ها در طول سال استمرار داشته اما امیدواریم در تبلیغ و تبیین درست این کمک‌ها اقدام جدی انجام شود تا شهروندان در جریان کمک و مساعدت شورا و شهرداری به این مجموعه‌های مردمی قرار گیرند.
انصاری اظهار کرد: شورای شهر در کنار کمک و مساعدت به گروه‌های مختلف نیازمند جامعه و اعمال تخفیف در ارائه خدمات، همواره سعی کرده تا زمینه حمایت از مجموعه‌های خیریه و مؤسسات حمایتی از بیماران سرطانی ریحانه و سایر مؤسسات را با حمایت‌های مالی به اشکال مختلف فراهم کند که قطعا این کار همچنان ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان