آرای قطعی ماده 100 مشمول تخفیف 20 درصد باشد

آرای قطعی ماده 100 مشمول تخفیف 20 درصد باشد

پنجشنبه, 18 دی,1399

آرای قطعی ماده 100 مشمول تخفیف 20 درصد باشد

 عضو شورای شهر اردبیل

عضو شورای شهر اردبیل: 
آرای قطعی ماده 100 مشمول تخفیف 20 درصد باشد 
عضو شوای شهر اردبیل گفت: آرای قطعی ماده 100 مشمول تخفیف 20 درصد باشد تا زمینه کمک و همراهی مشمولان این حوزه فراهم آید. 
حبیب فتحی در جلسه شورای شهر اردبیل اظهار کرد: جرایم ماده 100 نسبت به سال های گذشته متعدد شده و در شعب بدوی و تجدید نظر با صدور آرا متخلفان به جریمه مالی محکوم می شوند. 
وی تصریح کرد: همان طور که در قوه قضاییه برای پرداختی های نقد و افراد خوش حساب در جرایم 20 درصد تخفیف ارائه می شود ما نیز در قالب طرحی می توانیم از دستگاه های نظارتی اجازه اعمال تخفیف 20 درصد را برای آرای قطعی کمیسیون ماده 100 دریافت کنیم. 
عضو شورای شهر اردبیل گفت: صاحبان املاک مشمول تنها در مدت 10 روز پس از ابلاغ رای و تنها در صورت پرداخت نقدی می توانند از این 20 درصد استفاده کنند که البته این موضوع باید توسط کارشناسان و متخصصان امر مورد بررسی قرار گرفته و ابعاد مثبت و منفی این امر سنجیده شده و سپس در مورد آن تصمیم گیری شود. 
فتحی در مورد پیشی گرفتن هزینه های جاری نسبت به هزینه های عمرانی افزود: این امر طبیعی است و در بودجه سالانه نیز گاه این ناهمخوانی را شاهد هستیم ولی تلاش مجموعه شورا بر این است تا با رونق فعالیت ها و اقدامات عمرانی، بستر توسعه و عمران بیشتر فراهم آید. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: این نهایت بی انصافی است که ما کارهای انجام شده را نادیده بگیریم و یا بخواهیم در مورد تهاتر مباحث غیرواقعی را مطرح کنیم در حالی که اصلی ترین عنصر در تهاتر کمک به پیمانکاران در رسیدن به حق و حقوق واقعی آنهاست. 
فتحی اضافه کرد: اگر این ابزار غیرقانونی محسوب می شود ما باید به دنبال راهکارهای قانونی و رفع موانع باشیم تا شرایط مناسب در فرآیند تهاتر شکل بگیرد. 
وی بیان کرد: اعضای شورای شهر نسبت به ارائه تخفیف آخر سال برای عوارض تصمیم گیری کردند و امیدواریم با ابلاغ به موقع مردم از دو ماه فرصت تخفیف در ارائه بهتر خدمات استفاده کرده و افزایش درآمد شهرداری نیز از همین محل اتفاق بیفتد. 
انتهای پیام/

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آرشیو

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  
دی ان ان